Kurt Scheller, Grzegorz Gniech i Prestige Photo

ALBUM KULINARNY

Jesteśmy współautorami nowego i jedynego w swoim rodzaju albumu kulinarnego Kurta Schellera i Grzegorza Gniechaw parzeJoanna Oczkowska, fotograf, wykonała wszystkie fotografie kulinarne i reportażowe zawarte w albumie, na ponad dwustu kartach książki, Tomasz Oczkowski, fotograf i edytor, właściciel Prestige Photo · LOONASKY, wykonał niektóre fotografie reportażowe, ale w tym przypadku, przede wszystkim, jest twórcą ostatecznego graficznego kształtu albumu.

To bezprecedensowe osiągnięcie nie pozostawia wątpliwości co do poziomu profesjonalizmu i jakości fotografii, którą wykonujemy. Zapraszamy do współpracy w tej niezwykle ciekawej i twórczej dziedzinie, jaką jest film i fotografia kulinarna.

AUTORZY o nas

Autorzy książki, Kurt Scheller i Grzegorz Gniech, napisali w swoim albumie:

Szczególne podziękowania składamy profesjonalnej ekipie fotografów Prestige Photo: Joannie i Tomaszowi Oczkowskim · prestigephoto.pl · za pełne artyzmu i kunsztu fotografie umieszczone w naszym pierwszym, wspólnym albumie. Dziękujemy Wam za cierpliwość i  wytrwałość, za morze czasu, które nam zaoferowaliście, za wskazówki, cenne rady i natchnienie, za Waszą sztukę i fachowość, za szeroką wiedzę.

Asiu… aparat jest Twoim największym orężem. Masz niebywały talent. Fotografia umiłowała sobie Ciebie jako wyjątkową osobowość twórczą. Pięknie jej za to dziękujesz swoimi ujęciami.

Tomku… niebywały zmysł w budowaniu składu książki jest Twoją wyjątkowo mocną stroną. Bez słów wyczytałeś wszystkie nasze oczekiwania i sprostałeś im w pełni.

Genialna współpraca!

fotografia KULINARNA

Fotografia i filmy kulinarne to dziedzina sztuki fotograficznej i filmowej skupiająca się na estetycznym przedstawianiu potraw i dań, często wykorzystywana w celach reklamowych, w telewizji i w publikacjach książkowych, ale przede wszystkim w mediach i w prezentacjach internetowych.

Kierujemy tą ofertę do restauratorów, hotelarzy, producentów żywności, ale także do szefów kuchni. Każdy z nas zanim zje, patrzy… i właśnie dlatego fotografia kulinarna może zdziałać cuda.

reklama FILMOWA

Film nigdy nie zastąpi fotografii ale otwiera wiele możliwości, których fotografia nie ma: to ruch i dźwięk.

Zachęcamy Cię do filmowej prezentacji Twoich produktów i usług. Film to fundament dobrego marketingu w branży HoReCa.

Twoi goście i klienci będą Ci wdzięczni.

GDZIE wykorzystasz
KAŻDY JEŚĆ MUSI i ZAWSZE ZACZYNA OCZAMI

· menu restauracji i kawiarni: atrakcyjne filmy i fotografie potraw, którymi zilustrujesz kartę lub wyświetlisz w menu elektronicznym restauracji lub kawiarni, pomagając klientom w wyborze dań oraz budując apetyt na dania oferowane przez lokal
· strony internetowe i media społecznościowe lokalu: potrawy, atmosfera lokalu i działania kuchni, dzięki czemu przyciągniesz uwagę klientów i zachęcisz ich do odwiedzenia Twojej restauracji
· blogi kulinarno-gastronomiczne: blogi poświęcone gotowaniu, jedzeniu i recenzjom restauracji, umożliwiają czytelnikom wizualne doświadczenie potraw i inspirują ich do eksperymentowania w kuchni
· kursy gotowania online: instruktorzy prezentują kroki przygotowywania potraw w formie wizualnej, co ułatwia uczestnikom kursów lepsze i łatwiejsze zrozumienie technik kulinarnych
· wydawnictwa kulinarno-gastronomiczne: książki kucharskie, magazyny kulinarne i czasopisma gastronomiczne, które prezentują potrawy, przepisy, recenzje restauracji oraz najnowsze trendy kulinarne w atrakcyjnej formie wizualnej

Kurt Scheller, Grzegorz Gniech i Prestige Photo · ALBUM KULINARNY

Jesteśmy współautorami nowego i jedynego w swoim rodzaju albumu kulinarnego Kurta Schellera i Grzegorza Gniecha, w parze. Joanna Oczkowska, fotograf, wykonała wszystkie fotografie kulinarne i reportażowe zawarte w albumie, na ponad dwustu kartach książki, Tomasz Oczkowski, fotograf i edytor, właściciel Prestige Photo · LOONASKY, wykonał niektóre fotografie reportażowe, ale w tym przypadku, przede wszystkim, jest twórcą ostatecznego graficznego kształtu albumu. To bezprecedensowe osiągnięcie nie pozostawia wątpliwości co do poziomu profesjonalizmu i jakości fotografii, którą wykonujemy. Zapraszamy do współpracy w tej niezwykle ciekawej i twórczej dziedzinie, jaką jest film i fotografia kulinarna.

Autorzy książki, Kurt Scheller i Grzegorz Gniech, napisali w swoim albumie:

Szczególne podziękowania składamy profesjonalnej ekipie fotografów Prestige Photo: Joannie i Tomaszowi Oczkowskim · prestigephoto.pl · za pełne artyzmu i kunsztu fotografie umieszczone w naszym pierwszym, wspólnym albumie. Dziękujemy Wam za cierpliwość i  wytrwałość, za morze czasu, które nam zaoferowaliście, za wskazówki, cenne rady i natchnienie, za Waszą sztukę i fachowość, za szeroką wiedzę.

Asiu… aparat jest Twoim największym orężem. Masz niebywały talent. Fotografia umiłowała sobie Ciebie jako wyjątkową osobowość twórczą. Pięknie jej za to dziękujesz swoimi ujęciami.

Tomku… niebywały zmysł w budowaniu składu książki jest Twoją wyjątkowo mocną stroną. Bez słów wyczytałeś wszystkie nasze oczekiwania i sprostałeś im w pełni.

Genialna współpraca!

fotografia KULINARNA

Fotografia i filmy kulinarne to dziedzina sztuki fotograficznej i filmowej skupiająca się na estetycznym przedstawianiu potraw i dań, często wykorzystywana w celach reklamowych, w telewizji i w publikacjach książkowych, ale przede wszystkim w mediach i w prezentacjach internetowych.

Kierujemy tą ofertę do restauratorów, hotelarzy, producentów żywności, ale także do szefów kuchni. Każdy z nas zanim zje, patrzy… i właśnie dlatego fotografia kulinarna może zdziałać cuda. Pokaż co potrafisz, Twoi goście i klienci będą Ci wdzięczni.

reklama FILMOWA

Film nigdy nie zastąpi fotografii ale otwiera wiele możliwości, których fotografia nie ma: to ruch i dźwięk.

Zachęcamy Cię do filmowej prezentacji Twoich produktów i usług. Film to fundament dobrego marketingu w branży HoReCa.

GDZIE wykorzystasz · KAŻDY JEŚĆ MUSI i ZAWSZE ZACZYNA OCZAMI

menu restauracji i kawiarni: atrakcyjne filmy i fotografie potraw, którymi zilustrujesz kartę lub wyświetlisz w menu elektronicznym restauracji lub kawiarni, pomagając klientom w wyborze dań oraz budując apetyt na dania oferowane przez lokal · strony internetowe i media społecznościowe lokalu: potrawy, atmosfera lokalu i działania kuchni, dzięki czemu przyciągniesz uwagę klientów i zachęcisz ich do odwiedzenia Twojej restauracji · blogi kulinarno-gastronomiczne: blogi poświęcone gotowaniu, jedzeniu i recenzjom restauracji, umożliwiają czytelnikom wizualne doświadczenie potraw i inspirują ich do eksperymentowania w kuchni · kursy gotowania online: instruktorzy prezentują kroki przygotowywania potraw w formie wizualnej, co ułatwia uczestnikom kursów lepsze i łatwiejsze zrozumienie technik kulinarnych · wydawnictwa kulinarno-gastronomiczne: książki kucharskie, magazyny kulinarne i czasopisma gastronomiczne, które prezentują potrawy, przepisy, recenzje restauracji oraz najnowsze trendy kulinarne w atrakcyjnej formie wizualnej

·